Lady Gaga’nın Yeni Parfümü “Lady Gaga Fame”

Güzellik 28 Eylül 2012
1367

Lady Gaga yeni parfümü Lady Gaga Fame tanıtımını yaptı..Üstü açık Aston Martin arabayla etkileyici bir şekilde mağazanın önüne gelen star, hayranlarıyla birlikte ‘FAME’ den esinlenerek tasarlanan ikramlar ve şık dizayn eşliğinde fan’larıyla bir araya geldi. Lady Gaga fan’larından oluşan 10.000’in üzerinde Little Monsters, Lady Gaga’yı karşılamak için Sephora’nın Champs Elysses mağazasının önünde toplanarak uzun kuyruklar oluşturdu.
Bu sıra dışı lansmana ev sahipliği yapmak için bütün mağaza Fame’den esinlenerek “Lady Gaga Fame” konseptiyle hazırlandı. Siyah halının üzerine siyah minderler koyularak piknik havası yaratılan lansmanda, Lady Gaga, arkadaşı DJ White Shadow tarafından sağlanan bir müzikal atmosferde hayranlarıyla poz verdi.

lady-gaga
“Fame” Lady Gaga’nın “Black to Clear” yeniliğiyle sunulan ilk siyah parfüm olma özelliği taşıyor. Ekim ayından itibaren Türkiye’deki Sephora mağazalarında satışa sunulacak parfüm, şimdiden büyük bir ilgiyle hayranları tarafından bekleniyor.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Lady Gaga’nın Yeni Parfümü “Lady Gaga Fame”” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Topuklu Ayakkabı

Topuklu Ayakkabı

20 Aralık 2016
1362

Sponsor Bağlantılar