Kate Middleton’da Başörtü Şıklığı

Güzellik, Moda 14 Eylül 2012
1629

Sade güzelliğiyle herkesi büyüleyen İngiltere Düşesi Kate Middleton,eşi ile yaptığı Melazya gezisindeki tavırları,güzelliği ve giyimiyle yine ilgi odağı olmayı başardı.
Kraliçe II’nci Elizabeth’in tahta çıkışının 60’ıncı yıldönümü kutlamaları için Malezya’da bulunan Prens William ve Düşes Kate, Malezya Kralı Sultan Abdul Halim ve Kraliçe Emine Hamidun tarafından ağırlandı. Çift, başkent Kuala Lumpur’un en büyük camisini de ziyaret etti.

William ve Kate’in cami ziyaretinden önce ayakkabılarını çıkardığı kareler dünyaya servis edildi. Düşes’in başını örterek yaptığı cami ziyaretinden de onlarca kare fotoğraf uluslararası haber ajanslarına yansıdı.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Kate Middleton’da Başörtü Şıklığı” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Topuklu Ayakkabı

Topuklu Ayakkabı

20 Aralık 2016
1357

Sponsor Bağlantılar