Rihanna’nın Altından Dişleri

Aktüel, Güzellik 13 Eylül 2012
1614

Rihanna yine çılgınlıklarına devam ediyor.Gerek saç gerek giyimi ile her zaman farklı olan Rihanna yine çılgınlık peşinde..Şimdiki çılgınlığı ise Altın dişleri..
Ünlü restoran Giorgio Baldi’de yemek yedikten sonra kameralara yakalanan Rihanna’nın dişleri görenleri şaşkına soktu. Rapçiler arasında yıllardır moda olan altın kaplama diş yaptığı görülen Rihanna’nın, ilgiyi dişlerine çekmek istediği lila rengi rujundan anlaşılıyor.

Rihanna-altin-dis
Genellikle erkeklerin tercih ettiği altın kaplamalar kolayca takıp çıkarılabiliyor. 1980’lı yıllardan bu yana rapçiler arasında bir statü sembolü haline gelen kaplamaları Kanye West, Nelly, Lil Wayne ve Lil Jon’da kullanıyor.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Rihanna’nın Altından Dişleri” Konulu yazıdaki yorumlar

 • Arzu Atilla

  Çirkin olmuş bence. Vampirlere benziyor 😛

 • İlginizi Çekebilir
  Topuklu Ayakkabı

  Topuklu Ayakkabı

  20 Aralık 2016
  1357

  Sponsor Bağlantılar