Özgü Namal Sıkı Bir Diyetle 5 Kilo Verdi..

Diyet Ve Zayıflama 13 Eylül 2012
1502

Onu Hanımın Çiftliği dizisindeki Güllü karakteriyle öyle sevmiştik ki şu sıralar ekranlardan uzak kalması oldukça üzücü..Özgü Namal’dan bahsediyoruz.Ama olsun o bu yaz sıkı bir dinlenme ile ekranlara yine bomba gibi dönüş yapacaktır.
Özgü Namal bu sezon tatili Bodrumdan yana kullananlardan.Kilo sıkıntısı olan Özgü Namal Bodrumda sıkı bir diyetle tam 5 kilo vererek ideal kilosuna inmeyi başardı.

ozgu-namal
Fotoğralarına yapılan “Çok kilo almış” yorumları sonrası detoksa başlayan Namal, günde 2.5 litre su içti. Kahvaltıda havuç-elma suyu, öğlen çim suyu içen güzel oyuncu 1 haftada 5 kilo verdi. Özgü Namal, kilosunu korumak için şimdi de diyet ağırlıklı bir diyet uyguluyor.

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Özgü Namal Sıkı Bir Diyetle 5 Kilo Verdi..” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar