Ceyda Düvenci 15 Kiloyu Nasıl Verdi?

Diyet Ve Zayıflama 15 Temmuz 2012
1430

Kızı Melisa’yı dünyaya getirdikten sonra uzun süre kilolarından kurtulmak için mücadele verev Ceyda Düvenci sonunda bu dileğini gerçekleştirdi.
Toplamda 15 kilo verdiğini açıklayan oyuncu, “Özel pilates hocası buldum. Tatilde incelmeye devam” dedi.
Geçtiğimiz yıl Şubat ayında Melisa adında bir kız çocuğu dünyaya getiren Ceyda Düvenci, sağlıklı bir şekilde kilo vermeye devam ediyor. Oynadığı Umutsuz Ev Kadınları dizisinin ara vermesiyle birlikte Bodrum’a tatile gideceğini açıklayan oyuncu, “Bodrum’da kendime pilates hocası buldum. Haftada 5 günde orada pilates yaparak kilo vermeye devam edeceğim” açıklamasında bulundu.

ceyda düvenci bebeği
Hamilelik döneminde aldığı kiloları uzman bir diyetisyen eşliğinde verdiğini belirten ünlü oyuncu, “Öyle başına buyruk kilo verilmez. Bu insanlar içinde çok zararlıdır. Toplam 15 kilo verdim ancak hala fazlalarım var, onları da diyetisyen eşliğinde ve spor yaparak vermek istiyorum” diye konuştu.
BUGÜN GAZETESİ


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Ceyda Düvenci 15 Kiloyu Nasıl Verdi?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar