Samuray Diyetiyle Sıkılaşıyorlar..

Diyet Ve Zayıflama 10 Temmuz 2012
1467

Pek çok diyet türünün içine Samuray diyetide dahil oldu.Japonya’nın başkenti Tokyo’da açılan bir spor kulübü, kadın-erkek, genç-yaşlı ayırt etmeksizin dileyen herkese kılıç kuşanarak forma girmenin yollarını öğretiyor.
Spor kıyafetleriyle gelmeleri serbest olan katılımcılar, kılıçlarını taşıyabilmeleri için bellerine yerleştirilen özel bir kuşak korse giyiyor. Katılımcılar, Samurayların birebir taklit edilmiş sahte kılıçlarıyla izleyenlere gerçek bir dövüş sunma amacıyla motive oluyor.
Sahte kılıçlarıyla teke tek karşılaşmalarda birbirlerini etkisiz hale getirmek isterken aynı zamanda kullandıkları tekniklerle de zayıflayıp sıkılaşıyorlar.
Alışılmış Samuray dövüşlerinden farkı ise sahte kılıçların yanı sıra hiçbir yarışma olmaması.

samurai
Yeni zayıflama trendinin arkasındaki isim ise, ülkenin ünlü dublörlerinden 46 yaşındaki Utako Takano.
Milliyet’in haberine göre; Takano, birkaç yıl önce geliştirdiği form tutma modelinde, ‘Yumuşak huylu görünen fakat içi çelikten yapılmış Japon kadınlarından’ ilham aldığını söylüyor.

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Samuray Diyetiyle Sıkılaşıyorlar..” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar