Ter Kokusuna Organik Çözüm

Sağlık 16 Haziran 2012
1410

Yaz ayının gelmesiyle herkesin tek derdi Ter kokusuna organik önlem..Gözenekleri tıkayarak terlemeyi önlemeyi amaçlayan geleneksel deodorantlar, birçok hastalığa davetiye çıkarıyor.
Sentetik maddelerle terlemeyi önlemek yerine, sağlıklı ve doğal ürünlerle, koku oluşumunu önlemek mümkün. Terleme sürecini aksatmadan, ter kokularına yol açan bakterilerin oluşumunu önleyen Florame mist deodorantlar, %100 organik sertifikalı içerikler kullanılarak üretiliyor.
Florame organik mist deodorantlar, organik Tea Tree ve organik Palmorosa esansiyel yağları ile zenginleştirilmiş formülleri sayesinde, terlemeyi değil, ter kokusuna yol açan bakterilerin oluşumunu, sağlığınızı tehlikeye atmadan önler.

florame-deodorant
Hafif ve taze kokulu Florame Mist Deodorant, lavanta çiçeği esansiyel yağları ile sizi tüm gün korur, hoş kokusu ile rahatlatır, gevşetir. Lavanta’nın taze, çiçeksi ve aromatik kokusu sizi yatıştırır.
Ürün bileşeninin %100’ü organik tarımdan elde edilen, sağlığa ve doğaya duyarlı Florame organik mist deodorant, alüminyum tuzu ve paraben içermeyen formülü ile cildinizin ihtiyacı olan özeni gösterir.
Florame Mist Deodorant – Lavanta Çiçeği 100ml – 42TL

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Ter Kokusuna Organik Çözüm” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar