Hangi Elbiseler Göbeği Gizler?

Moda 16 Haziran 2012
1458

Göbeğinizden rahatsız mısınız? Ne yaparsanız yapın göbeğinizi eritemiyorsanız giydiğiniz giysilerle göbeğinizi saklayabilirsiniz..Göbeğiniz varsa yapmanız gereken şey dikkati göbeğinizden uzaklaştırarak, göğüslere ya da bacaklara yöneltmektir. Bunun için boynunuza gösterişli bir kolye ya da eşarp takabilirsiniz.
Dar paçalı pantolonlar da size göredir. Önü düz, yanlarında ya da arkasında fermuar olan modelleri giymelisiniz. Kot pantolon seçiminde ise yüksek belli modelleri tercih etmelisiniz.
Önden büzgülü elbiseler sizin için ideal bir seçim olacaktır. Kollarınız kalınsa, yarım ya da uzun kollu modelleri seçebilirsiniz. V yakalı elbiseler de sizin için doğru bir seçimdir. Anvelop elbiseler de belinizi olduğundan ince gösterir.

gobek-saklayan-giysi
İki parçalı giyinmek sizin için daha uygundur. Etek üzerine giyindiğiniz bir bluz sizi elbiseden daha zayıf gösterir.
Polyester veya likralı kumaş elbiselerden uzak durmalısınız; çünkü bunlar hatlarınızı belli eder ve göbeğinizi gizlemeye yardımcı olmaz.
Etek seçiminde dar ve düz inen modelleri seçerseniz dikkat aşağı kısmınıza doğru çekilir. Böylece göbeğinizle kimse ilgilenmeyecektir.
Göğüs hizasında kapanan ceketleri seçebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Hangi Elbiseler Göbeği Gizler?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Topuklu Ayakkabı

Topuklu Ayakkabı

20 Aralık 2016
1429

Sponsor Bağlantılar