Burçlara Göre Babalar Günü Hediyeleri

Aktüel, Alışveriş 09 Haziran 2012
1858

Babanızın burcuna göre hediye almaya ne dersiniz..İşte burçlara göre hediye seçenekleri
Babanıza hediye alırken burcuna göre hediye seçmek istermisiniz…Burçlara özel babalar günü hediyeleri
Koçlara spor ayakkabı
Onun kişiliğini destekleyici hediyeler vermeniz gerekir. Koçlar enerjik ve spora düşkün olduklarından spor malzemeleri, eşofman, tuttuğu takımın kombine biletleri veya onu heyecanlandıracak bir maç biletine bayılacaktır.
Boğalara kravat
Dokunmak onlar için önemli olduğundan yumuşak ve hoş görüntülü hediyelere bayılacaktır. Cüzdan, ajanda, terlik, ses sistemleri, tıraş losyonu, balık oltası, bahçe bakım aletleri, boyun bağları, güzel bir yemek hediye etmeniz onu mutluluğa boğar.
Babanıza şık bir gömlek!
İkizlere dikkat
Bilgi paylaşmayı ve seyahat etmeyi sevdiğinden yaratıcılığını körükle yecek hediyeler almanız uygun olacaktır. Seyahat çantaları, kitap, cep telefonları, bilgisayar, kamera, fotoğ raf makinesi ve ona özel seçeceğiniz bir kalem babanızı çok mutlu edecektir.
Karakartal babalara!
Yengeçlere kol saati

babahediye
Yengeçler nostaljik ve gelenekseldirler. Antika eşyalar, saatler ve fotoğraflar, içki bardakları, küçük soğutucu, kişisel fotoğraflı takvim, spa ürünleri, çalışma odasına has bir obje ve hediye çeki ona çok uygundur. Tabu aldığınız hediyeye onu ne kadar çok sevdiğinizi anlatacak küçük bir not eklemeyi salon unutmayın.
Aslanlara kol düğmesi
Cömert ve kalbi geniş olan Aslan babalan hatırlanmak ister. Abartılı şeylerden hoşlanırlar. DVD seti, üzerinde kendi baş harfleri bulunan kol düğmeleri, şık bir gömlek, gösterişli bir kravat, saat, çakmak, kıymetli bir tablo babanızın kalbini çalmak için ideal.
Başaklar detaycıdır
Hayatlarım organize edecek günlük takvim ve not defterleri, dijital tansiyon aleti, seyahat ürünleri, bulmaca ve puzzle hediyeler, kitap, radyo, çeşitli bölmeleri olan seyahat çantaları başak babalar için son derece idealdir.
Teraziler özen sever
Hediyenin kutusu güzel olmalıdır. Kol bilekliği, güzel bir triko veya hafif renklerde bir gömlek, şık bir ayakkabı, şort, pantolon, bir kalem, müzikçalar, sevdiği bir müzik aleti ya da bir hamak onun çok hoşuna gidecektir.
Akreplere tamir seti
Gizemli ve merak uyandı racak hediyelere bayılırlar. Godfather DVD serisi, casus romanı, elektronik içki seti, masaj aletleri, bornoz ve banyo ürünleri, her tür deri kolye, bileklik ve eşya, siyah takım elbise ya da siyah gömlek, tamir setleri babanızın gönlünü almanız için yeterli olacaktır.
Yaylara kitap
Spor malzemeleri, seyahat çantaları, seyahatle ilgili aksesuarlar, felsefe kitaplan, ilgi alanına dahil olan resimli büyük kitaplar, iletişimlerini sağlayacak bilgisayarlı cep telefonları, at yarışları ve milli piyango bileti, gümüş parlatıcısı, spor saat yay babaları için doğru seçim olabilir.
Oğlaklara fotoğraf makinesi
İyi bir sanat eseri, seramik biblolar ve eşyalar, duvar saatleri, fotoğraf albümü ve çalışma alanma koyacağı şık bir çerçeve, kaliteli bir kol saati, özel djzaynlı deri tepsiler ve içki setleri, markalı takım elbise, parfüm, pahalı bir dolma kalem alacağınız hediyeler arasında olmalıdır.
Kovalara maket helikopter
Egzantrik ve bireyselliğini vurgulayacak hediyeler seçebilirsiniz. Elektronik ve iletişimle ilgili her tür hediyeyi kucaklayacaktır. Farklı bir laptop çantası, kulaklık, CD çalar, maket helikopter ve uçaklar onu mutlu etmeye yeter.
Balıklara akvaryum
Bu burcun üyeleri hassastır ve yaratıcılık yetenekleri yüksektir. Suyla ilgili her şey balıklan fazlasıyla rahatlatır. Fantastik bir kitap ve video oyunu, fotoğraflar, rüzgar sörfü veya scuba diving kursları, su geçirmez mp3 çalar ve akvaryum babanızın hoşuna gidecektir.

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Burçlara Göre Babalar Günü Hediyeleri” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Topuklu Ayakkabı

Topuklu Ayakkabı

20 Aralık 2016
1374

Sponsor Bağlantılar