Parfümün Kalıcı Olması İçin..

Güzellik 26 Mayıs 2012
1413

Parfümü sıkıyorsunuz bir süre sonra kokusu üzerinizde kalmıyor değilmi?Parfümünüzün gün boyu kalıcı olması için uymanız gereken bazı kurallar var..
Hemen hemen herkesin sorunundan biri olan sıktığınız parfümün gün boyu kalıcı olmamasıdır.Kullandığınız parfümün esansı ne kadar yoğun olursa olsun eğer parfüm kullanma metodlarını bilmiyorsanız kullandığınız koku kalıcı olmayacaktır.
Saç uzamanı Serge Nomant sizler için kalıcı parfümün ipuçlarını verdi.

parfum
1:Alkol oranı düşük parfümleri tercih edin.İçerisinde %10’dan fazla alkol barındıran parfümler,saça sıkıldığında kokunun uçmasına neden olur.
2:Parfümü direk olarak saçınıza ve vücudunuza sıkmayın.Yapmanız gereken,sevdiğiniz parfümü havaya sıkmak ve hemen altına geçmek..
3:Aloe vera ve jojoba yağı barındıran parfümler daha kalıcıdır.

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Parfümün Kalıcı Olması İçin..” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Topuklu Ayakkabı

Topuklu Ayakkabı

20 Aralık 2016
1374

Sponsor Bağlantılar