Chado ile Formda ve Sağlıklı Olun..

Diyet Ve Zayıflama, Şifalı Bitkiler 11 Mayıs 2012
1388

Yaz mevsimine formda ve sağlıklı girmek isteyenler Chado’nun ‘Beyaz Çay’ ve ‘Oolong’ çeşitleri ile başlangıç yapabilirsiniz…Uzak diyarların lezzetli çaylarını tüketiciyle buluşturan Chado’nun ‘Beyaz Çay’ ve ‘Oolong’ çeşitleri ile yaza daha sağlıklı ve formda bir başlangıç yapın!
Dünyanın değişik yerlerinde yetişen özel ve yerel çayları en doğal haliyle çay severlere sunan Chado, sağlıklı bir şekilde form tutmak isteyenlere yardımcı oluyor.
Zengin ürün yelpazesine sahip Chado’nun ‘Oolong’ kategorisinde yer alan ‘Champagne Formosa Oolong’ ve ‘Green Dragon’ ile Beyaz Çay kategorisindeki ‘White Earl Grey’, ‘Imperial White’, ‘Pai Mu Tan Rose Petals’ çeşitleri içerdikleri yüksek antioksidan oranları ve yağ yakmaya yardımcı olmaları sebebiyle sağlıklı bir şekilde form tutmak isteyenlerin vazgeçilmezi oluyor.

chadocay
‘Çaya giden yol’: Saygı, sükunet, saflık ve uyum ekseninde gerçekleşen çok özel bir seremoniden yola çıkan Chado, çay düşkünlerini Zen felsefesiyle tanıştırıyor.Hindistan’dan Çin’e, Japonya’dan Brezilya’ya, Güney Afrika’dan Taiwan ve Vietnam’a birbirinden özel çayları en doğal haliyle sunan Chado; Beyaz Çay, Yeşil Çay, Siyah Çay, Oolong ve Pu-er Çayı şeklinde sınıflandırılıyor. Güney Afrika çayı Rooibos, bir Ayurveda çayı olan Marigold Lemon Tulsi Blend ve Brezilya’da yetişen Mate çayının tropik meyveler ile karışımı olan Tropical Mate çayları Chado’nun zengin ürün yelpazesinde yer alıyor. Chado, organik Hint çayı Chai Masala, tek tek elle toplanmış Çin yasemin çayı Jasmine Pearls, Hint yeşil çayı Himalayan Sun Dried, Japon organik çayı Matcha ile çay düşkünlerine sesleniyor.

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Chado ile Formda ve Sağlıklı Olun..” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar