Cambridge Düşesi Kate Middleton’ın Giyim Tarzı

Moda 27 Nisan 2012
1465

Cambridge Düşesi Catherine’in giyim tarzı tüm dünya tarafından beğeniliyor, onun giydikleri anında tükeniyor. Ancak Düşes, giyinirken Victoria Backham’dan ilham almış meğer!
Askeri şıklık
Askeri şıklığı günlük giyime taşıyan ilk isimlerden biri de Victoria Beckham’dı. 2010 yılında Burberry marka askeri bir ceketle görüntülendi. Onun ardından Düşes Catherine de geçtiğimiz yıl katıldığı bir davete McQueen marka bir askeri ceketle katıldı.
Gri tutkusu
Birkaç sezondur gri, ‘yeni siyah’ olarak lanse ediliyor. Gri elbiseyi ilk giyenlerden biri Victoria Beckham’dı. Onun ardından Düşes Catherine de gri bir elbiseyle görüntülendi.
Asil desenler

duses-catherine
Desenli bir elbise çok yorucu görünebilir. Oysa Beckham, siyah-beyaz desenli elbisesini şık siyah bir kemer, siyah çanta ve ayakkabıyla kombinleyerek bu yoruculuğu kırmayı başardı. Düşes de onun ardından Zara marka desenli elbisesini benzer şekilde kombinlemiş olarak görüntülendi.
Trençkot zamanı
Trençkotlar birkaç sezondur muhteşem bir geri dönüş yaşıyor. Beckham, Burberry marka trençkotuyla bir davete katıldıktan sonra Düşes de Burberry trençkotuyla bir açılışa katıldı.
Tek omuz zamanı
Victoria Beckham’ın kendi tasarımı tek omuz elbisesi büyük beğeni kazanmıştı. Onun ardından Düşes Catherine de gri renkli tek omuz bir tuvaletle bir davete katıldı.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Cambridge Düşesi Kate Middleton’ın Giyim Tarzı” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Topuklu Ayakkabı

Topuklu Ayakkabı

20 Aralık 2016
1347

Sponsor Bağlantılar