Anneler Gününde Annenize Çok Özel Hediye

Aktüel 27 Nisan 2012
1365

Anneler günününde çok özel hediyeler Vakko’dan..Yarım yüzyıldan fazladır her sezon binlerce renk ve desende hazırladığı koleksiyonuyla moda dünyasının zamansız ve vazgeçilmez aksesuarı “ipek eşarpları” artık ikonik bir miras haline dönüştürmüş olan Vakko, sahip olduğu benzersiz üretim kalitesi ve el ustalığındaki üretim gücü ile eşarp tutkunları için vazgeçilemeyecek bir yeniliğe imza attı.
KİŞİYE ÖZEL EŞARP
Vakko sezon koleksiyonlarında yer alan Vakko etiketli ipek eşarpları satın alanlar veya hediye vermek istenilenler için isimlerinin baş harfleri veya tam isimlerinin eşarp üzerine özel nakışla işlenmesi ile eşarplar artık kişiselleştirilebilecek.
Dünyanın en kaliteki nakış iplikleri arasından seçilecek ipliklerle birlikte sunulacak olan farklı karakter ve büyüklükteki inisiyal seçenekleri siparişin verildiği günden sonraki 5 iş gününde hazırlanmış olacak.

vakko-canta
Moda Dünyası’nın en zengin eşarp koleksiyonuna sahip Vakko, sunmuş olduğu bu özel servis ile Vakko Dostları’na yıllar boyu özenle kullanılacak değerde bir seçenek sunuyor.
Bu doğrultuda sunulan diğer hediye seçeneği ise…
Vakko son 1 yıldır geliştirdiği “VAKKO MONOGRAM” seyahat setleri ile valizden evrak çantasına, iPad kılıfından elbise taşıyıcılarına kadar tüm seyahat ve deri aksesuarlarda Vakko imzalı bir şıklık yarattı.
Bu set içinden anneniz için seçebileceğiniz herhangi bir ürüne yine belirleyeceğiniz inisiyalleri metal, altın veya dore olarak bastırabilirsiniz.
Bu anneler günü için hediyenizin sadece annenize özel olmasını istiyorsanız “VAKKO EŞARP” ve “VAKKO MONOGRAM” seyahat setlerini değerlendirebilirsiniz.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Anneler Gününde Annenize Çok Özel Hediye” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar