Yeni Trend Saç Tebeşiri ile Saçlarınız Renklensin..

Güzellik, Kadın 20 Nisan 2012
1488

Şimdi moda saçlara uygulanan saç tebeşirinde..Dünyada hızla yayılan saç tebeşiri yöntemi ile saçlarınızın uçlarını her gün yeni bir renk yapabilmek mümkün. Üstelik saç açıcılara veya boyaya gerek bile kalmadan.
Dünyada bunun için özel üretilen saç tebeşirler mevcut ancak henüz ülkemize gelmedi.Yakında kesin gelir. Elbette hemen herşeye çözüm üretebilen kültürümüz sayesinde bunun da kolay bir yolu bulunmuş genç kızlar tarafından.
Etkisi ve doğruluğu nedir bilinmez, ancak yöntem baya popüler..

Sac-tebesir

NASIL UYGULANIYOR?
– Saçınızın ucundan minik bir tutam alıp hafifçe ıslatıp üzerine bolca renkli tebeşir sürüyorsunuz.
– Farklı renklerde, karışık tutamlar halinde tekrarlıyorsunuz.


– Tebeşiri saça renk verinceye kadar sürdükten sonra fırçayla hafifçe tarayıp, sıcak maşa veya düzleştirici ile ısıtıp sabitliyorsunuz.
Yıkadığınız taktirde elbette çıkıyor ancak yıkmazsanız 2 gün kadar kalabiliyor.Çok açık renkte bir saç tonunuz varsa daha kalıcı olmakta.
Saç renginiz çok açıksa kalıcı olmaması için tutamı ıslatmadan yapılması tavsiye ediliyor.Ancak koyu renk saçlarda saçın ıslak olmasında sorun yok.

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Yeni Trend Saç Tebeşiri ile Saçlarınız Renklensin..” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Topuklu Ayakkabı

Topuklu Ayakkabı

20 Aralık 2016
1357

Sponsor Bağlantılar