2012 Gelinlerinin Yeni Gözdesi

Alışveriş, Güzellik 14 Nisan 2012
1409

En çok düğün yapılan mevsim hiç kuşkusuz Bahar ve Yaz aylarıdır..Yaz mevsiminin gelmesi ve evlilik sezonunun açılmasıyla birlikte çiftler bu özel günlerini anlamlandırmak için yüzük seçimlerine başlıyor. Loja’s farklı ve göz alıcı tasarımlı yüzükleriyle hem şık hem farklı olmak isteyen gelin adaylarının ilk tercihi oluyor.

Loja’s yeni tasarımında tek taş ve tam turu tek bir yüzükte birleştiriyor. Üzerine işlenen nazar boncuğuyla da kötü enerjiyi uzaklaştırıyor. Zarif ve şık görünüme sahip bu tasarım kadınların narin ellerinde hayat buluyor.
Farklılığı tercih edenlerin gözdesi üç renkli, gümüş tasarımlı yüzük ise üzerine işlenen taşların ışıltısıyla göz kamaştırıyor. Loja’s her tarz kullanıma uygun ve farklı tasarımıyla tercihini gümüşten yana kullananlar için üç renkli yüzüğüyle alternatif sunuyor.
Klasikten vazgeçemeyenlereKlasik tarzdan vazgeçmeyen kadınlar için Loja’s alyanslar, sarı ve beyaz rengi bir araya getiriyor. Kenarları taşlarla süslenmiş yüzükler, ortasında yer alan dalgalarla hareketleniyor. Hem klasik hem modern olmak isteyen gelinlerin tercihi altın görünümlü gümüş alyans ve tek taşlar uygun fiyatlarla Loja’s mağazalarında sizi bekliyor.

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“2012 Gelinlerinin Yeni Gözdesi” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Topuklu Ayakkabı

Topuklu Ayakkabı

20 Aralık 2016
1357

Sponsor Bağlantılar