Kalori Takibinizi Twitter’dan Yapabilirsiniz..

Sağlık 11 Nisan 2012
1372

Twitter’da yeni bir uygulama ile kalori takibinizi anında öğrenebileceksiniz..Bu uygulamanın adı TwitCalorie..Twitter, kalori hesabı hizmeti vermeye başladı. TwitCalorie uygulamasıyla yediklerinizin kalori değerlerini anında ve kolaylıkla öğrenerek günlük kalori değeri takiplerini yapabileceksiniz.Dijital iletişim ajansı Krombera tarafından uygulamaya konulan TwitCalorie, kullanıcıların besinlerin kalori değerlerini anında ve kolaylıkla öğrenerek günlük kalori değeri takiplerini yapabilmelerini sağlıyor.
Çeşitli içeceklerden temel gıdalara ve fast food zincirlerinin menülerine kadar oldukça zengin bir içeriğe sahip olan TwitCalorie uygulamasına twitter.com/TwitCalorie adresinden ulaşılabiliyor.

twitcolorie
Besinlerini kalorini değerlerini öğrenmek için @TwitCalorie’yi mention etmek ve yiyecek ya da içeceğin adını yazmak yeterli oluyor.
Örneğin levreğin kalori değerini öğrenmek için “@TwitCalorie levrek” yazıldığında, uygulama anında “levrek 45 cal (1 porsiyon-120 gr: 60 cal)” şeklinde tweet olarak yanıt veriyor.
Uygulamayı kullanabilmek için, kullanıcıların Twitter hesaplarının “korumalı” (protected) olmaması yeterli oluyor. Uygulamanın içeriği, kullanıcılardan gelen tweet’lere bağlı olarak her geçen gün geliştiriliyor.

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Kalori Takibinizi Twitter’dan Yapabilirsiniz..” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar