Kanguru Adımlarıyla Zayıflayın!

Diyet Ve Zayıflama 08 Nisan 2012
1410

Bu yazın trend sporu kanguru adımları..Hem kanguru adımlarıyla trombolinle yürüyor hissine kapılacak hemde zayıflamanın keyfini yaşayacaksınız..İngiltere’de başlayan ve tüm dünyaya yayılan yeni spor trendi yakında ülkemizdeki spor severlere ulaşacak gibi duruyor. “Kanguru adımları”yla trambolinle yürüyor hissine kapılıyorsunuz.
İngiltere’de başlayan ve ABD, Avustralya’ya yayılan yeni spor trendi yakında Türkiye’de de spor severlerle buluşacak. “Kanguru adımları” adıyla satılan ayakkabıları giyenler trambolinle yürüyor hissine kapılıyor.

kanguru-adim
Spor yaparken yaralanan kişiler için üretilen “Kanguru adımları” ayağı incinen kişinin eklemlerine binen yükü azaltmak için tasarlanmıştı. Fakat yürüyüş yaparken eğlenmek isteyenler ürünü satın almaya başlayınca “Kanguru adımları” birdenbire İngiltere’de en çok satan spor malzemeleri arasına girdi.
Uzmanlar, ülke çapında dans ve aerobik sınıflarında da kullanılmaya başlayan “Ayakkabı”nın hareket sırasında dizlere binen yükü %80 oranında azalttığını belirtti.

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Kanguru Adımlarıyla Zayıflayın!” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar