Cilt Rengine Göre Oje Seçimi

Güzellik 01 Nisan 2012
1441

Oje rengi seçimi kadar ojenin elinizde nasıl göründüğü de çok önemlidir.Cildinizin rengi oje seçiminde en etkilileyici rolü oynar.
Sıcak cilt tonları için
Eğer sıcak alt tonlu bir cildiniz varsa soğuk tonlardan kaçının. Sıcak pembeler, kahverengi, mercan, sarı ve beyaz gibi saf renkleri kullanmayı deneyin.
Koyu cilt tonları için
Koyu cilt tonları sıcak kahverengiler, kremsi bejler, canlı pembeler ve koyu morlar ile harika uyum sağlıyor. Açık renkler sürmek istediğinizde, oje öncesi mutlaka beyaz bir baz sürün. Daha sonra açık renkleri sürün.

renkli-ojeler
Soğuk cilt tonları için
Soğuk bir cilt renginiz varsa mavi alt tonlu renkleri tercih edin. Örneğin kırmızı bir oje kullanmak istiyorsanız ahududu rengini tercih edin.

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Cilt Rengine Göre Oje Seçimi” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Topuklu Ayakkabı

Topuklu Ayakkabı

20 Aralık 2016
1354

Sponsor Bağlantılar