Hangi Elbiselerle Göbeğinizi Saklarsınız?

Güzellik, Kadın, Moda 19 Mart 2012
1456

Bayanların en büyük sorunlarından biri kıyafetlerinden taşan göbekleridir..Bol giysiler dışında göbeklerini saklamanın alternatifi yok gibi görünsede bir kaç püf noktayla göbeklerini gizleyebilirler..
Fazlalıkları gizlemenin en iyi ve kolay yollarından biri de dikkati başka bir yöne çekmektir.Göğüslerinizi ön plana çıkaracak derin V yakalı elbiseler arayın. Göğüslerinizin tam altından kemerli ve alt kısımlara doğru bollaşan elbiseler karnınıza yapışmaz ve göbeğinizin daha düz görünmesini sağlar.

gobek-saklama
Pantolon, ceket takımları da tercih edebliirsiniz. Yine dikkati göğüslerinizde toplayacak, geniş yakalı ve vücudunuza çok yapışmayan ceketlerle hem göbeğinizi gizleyecek, hem de çok seksi görüneceksiniz.

Ekolay

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Hangi Elbiselerle Göbeğinizi Saklarsınız?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Topuklu Ayakkabı

Topuklu Ayakkabı

20 Aralık 2016
1356

Sponsor Bağlantılar