Bülent Ersoy’a “Sihirli İğne” Güzelliği

Güzellik 15 Mart 2012
1458

Divamızı çok yakında reklamlarda göreceğiz.Kendileri 2.5 milyon lira alacağı reklam filmi için hazırlıklara başladı bile..Angelina Jolie’nin de kullandığı ‘Sihirli İğne’ yöntemiyle Diva’nın elmacık kemiklerine ışık dolgusu yapıldı, karın bölgesindeki yağları atmak için de ‘Cool Sculpting’ uygulandı.
İzzet Çapa’nın köşesinden duyurduğu haberin içeriği şu şekilde;
Bülent Ersoy’un 2.5 milyon liraya 4 reklam filmi çekmek için Pepsi’yle anlaştığı malum. Serdar Erener’in çekeceği filmlerde Bülent Ersoy bir konservatuvar öğretmeni, Azra Akın da kara tahta önündeki öğrencisi olacakmış… Şimdi gelelim Diva’nın Mustafa Hoca’yı neden sabaha karşı aradığına ve bu konudaki diğer taze gelişmelere… Gargamel’in anlattığına göre, o gece Bülent Hanım, “Dönülmez akşamın ufkundayım, vakit çok geç” diye uyandırmış Mustafa Karataş’ı. Şarkı konusunda kesin şaka yapmıştır bizimki ama diğer anlattıkları çok ilginçti. Öğretmen rolü oynayacak olan Bülent Ersoy’a sadece bu reklam için özel bir estetik yöntemi uygulanmış. Angeline Jolie’nin de kullandığı ‘Magic Needle’ yani sihirli iğne, Karataş tarafından Türkiye’de ilk kez Bülent Ersoy’a ‘batırılmış.’ Bakın neymiş bu iğnenin marifeti: Magic Needle, elmacık kemiklerinin etrafına parıltı veren bir ‘ışık dolgusu’ymuş. Bu arada bu iğneyi yalnızca Angelina değil, neredeyse bütün Hollywood yıldızları da kullanıyormuş.

bulent-ersoy-reklam
Ayrıca ‘Ulthera’ adı verilen, çene altını ameliyatsız toparlama yöntemiyle Diva’nın güzelliğine güzellik katılmış. Bir de ‘Cool Sculpting’ denen karın bölgesindeki yağları dondurup atılmasını sağlayan uygulama yapılmış Diva’ya… Kısaca reklamda öğretmen rolü oynayacak olan Bülent Ersoy, gecenin bir yarısında ezeli ve ebedi doktorunu yatağından kaldırıp ‘öğretmen rolü estetiği’ olmak istediğini söylemiş. Sonra da operasyon sırasında her zamanki öğretmen edasıyla hocayı çileden çıkarmış; eee çene toparlandı dediysek kapandı demedik. Ama yine de Bülent Hanım kendini Karataş’ın usta ellerine teslim etmiş. Sonunda her zamanki gibi doktorla Diva arasındaki barış, sabaha karşı ısmarlanan köfte ekmeklerle sağlanmış. Yağları dondurup attıktan sonra köfte ekmek yemek iyi geliyor herhalde, bilemedim.
Bülent Ersoy için Swarovski taşlı kola şişesi hazırlanıyor
ASIL bombayı sona sakladım… Denen o ki Pepsi, Bülent Ersoy için Swarovski taşlarla süslü özel bir şişe hazırlıyormuş, bu şişeler de reklamdan sonra satışa sunulacakmış. Ersoy cephesinden haberler bu kadar da değil. Reklam filminde giyeceği kıyafetleri hazırlayan Nur Yerlitaş, bütün işlerini bir yana bırakarak, kristal taşlı şişeye uysun diye yine taşlarla kaplı bir köstüm hazırlamak için bütün atölyesini seferber etmiş. Bülent Ersoy’un öğretmenliği, Türkiye’deki kola savaşlarına yeni bir mevzi kazandıracak gibi görünüyor. Bakalım rakiplerin Diva’nın karşısına çıkaracağı koz ne olacak?

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Bülent Ersoy’a “Sihirli İğne” Güzelliği” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Topuklu Ayakkabı

Topuklu Ayakkabı

20 Aralık 2016
1362

Sponsor Bağlantılar