Doğum Sonrası Nasıl Zayıfladılar?

Diyet Ve Zayıflama 10 Mart 2012
1537

Ünlüler nasıl oluyor’da doğumdan hemen sonra incecik kalıveriyorlar..Ünlü anneler Parent Dergisi’ne verdikleri röportajda doğum kilolarıyla nasıl vedalaştıklarını ve o süreci nasıl huzur içinde geçirdiklerini anlattılar.
Seçkin Piriler:Süt verdiğim İçin
Hastaneden çıktığımda 36 bedendim. şişliklerim vardı ama bir ay sonra hepsi gitti. Doğum kilolarımı vermek için diyet yapmadım. Süt verdiğim için kilolarım kendiliğinden gitti. İki ay sonra hamile kalmadan önceki kiloma dönmüştüm.
Gül Gölge Saygı: Doğru zamanı beklemeli
İlk hamileliğimde 12 kilo, ikincisindeyse 15 kilo aldım. İkinci doğumundan 17 ay sonra da kilolarımı verdim. Çünkü o zaman metabolizmam normale döndü. Haftanın beş günü pilates, kardiyo ve yürüyüş yapıyordum. Daha sonra bir ay boyunca protein rejimi uyguladım. Çok katı diyetler yapmak insanı diyetten soğutabiliyor. Dondurma, çikolata gibi arada ufak ödüller olmalı. Kiloyla çok fazla yüz göz olmamak lazım. Doğru zamanı beklemeli… Doğum kilolarını vermek isteyen annelere diyetisyen eşliğinde zayıflamalarını tavsiye ederim.
Pelin Körmükçü:Kendi bünyenizi tanıyın

unluler-dogum-sonrasi-kilolar
50 kiloyla hamile kaldım, hamileliğim boyunca 27 kilo aldım. Bu kiloyu vermek için herhangi bir diyet uygulamadım. Selin’i üç ay emzirebildim, bu üç ay boyunca epey iştahlıydım ama Selin üçüncü aydan sonra emmeyince, vücudum eski düzenine döndü ve iştahım kapandı. Böylece fazla kilolarım da kendiliğinden gitti.
Sema Şimşek: Her gün ceviz
Doğumdan sonra iki kilo fazlam vardı. Ama emzirme süresinde iki kilo daha aldım. Rüzgar çok gazlı bir bebekti, ne yesem ona gaz yapıyordu. Bu yüzden neredeyse sadece ceviz ve ekmekle beslendim. Bu bana iki kilo daha aldırdı. Yani dört kilo fazlam olmuş oldu. Bu kiloyu emzirme sonuna kadar veremedim. Ne zaman Rüzgar sütten kesildi, o zaman bu dört kilo kendiliğinden gitti.

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Doğum Sonrası Nasıl Zayıfladılar?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar