Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu Düğünden Çok Özel Detaylar

Aktüel 10 Mart 2012
1418

Usta komedyen Cem Yılmaz ile Ahu Yağtu 10 Mart 2012 Cumartesi günü evleniyor..Cem Yılmaz 4 aylık hamile sevgilisi manken Ahu Yağtu ile bugün 20.00’de İstanbul Tepebaşı’ndaki Pera Palas Otel’de nikâh masasına oturuyor.
Düğüne ait çok özel detaylar..
150 kişinin davetli olduğu Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu düğünü, akşam saat 19.00’da kokteylle başlayacak, ardından yemeğe geçilecek. Çift, Ümit Besen’in ‘İyi Günde Kötü Günde’ şarkısı eşliğinde düğünün yapılacağı salona giriş yapacak.
Çift, düğünün basına yansımaması konusunda fazlasıyla hassas. Pera Palas Otel’le imzalanan gizlilik sözleşmesi gereği kokteyl alanına garsonlar alınmayacak. Yemek servisini yapacak olan birkaç garson da daha sonra salondan dışarıya çıkarılacak. Düğüne katılan davetlilerden de cep telefonlarıyla fotoğraf çekmemeleri istenecek. Düğün sırasında Pera Palas Otel’in güvenlik görevlilerinin yanı sıra 30 kişilik özel bir koruma ekibi görev yapacak, ayrıca otelin otoparkı tamamen kapatılacak.

ahu-yagtu-cam-yilmaz-evlilik
Cem Yılmaz ile Ahu Yağtu’nun düğününe katılacak ünlüler şunlar: Yavuz Turgul, Şener Şen, Sezen Aksu, Tarkan, Okan Yalabık, Zafer Algöz, Ozan Güven, Beren Saat ve sevgilisi Kenan Doğulu, Yılmaz Erdoğan ve eşi Belçim Bilgin, Murat-Sitare Akdilek, Necati Akpınar, Türker İnanoğlu ve eşi Gülşen Bubikoğlu, Demet Evgar, Mazhar Alanson-Biricik Suden, Özkan Uğur, Özge Ulusoy ve sevgilisi Hacı Sabancı.
Pera Palas yönetimi Cem Yılmaz’a düğün masrafı konusunda yardımcı olup yüzde 40’a varan indirim uyguladı.
Cem Yılmaz’ın nikâh şahitliğini, bel fıtığı ameliyatını gerçekleştiren Prof. Dr. Ali Şehirlioğlu yapacak.

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu Düğünden Çok Özel Detaylar” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar