Çilek Genç ve Bebek Odalarında Bahar Esintileri

Ev Dekorasyon 07 Mart 2012
1550

Bahar’ın gelmesine az bir süre kaldı.2012’de Türkiye’nin marka odası Çilek genç ve bebek odalarında da bahar esintileri var.Çilek Odası, Flora ve Baby Flower serileriyle; tüm çocuk genç ve bebek odalarını, dolabından karyolasına, halısından perdesine, sandalyesinden aksesuarına kadar çiçeklerle donatıyor.
Çocuk ve genç odalarını ilkbaharın iç ferahlatıcı çiçekleri ve renkleriyle kaplayan Çilek Odası, özellikle Flora serisiyle, her mevsim bahar canlılığını hissettiriyor. Pembe ve mavi çiçeklerle süslenen iddialı serinin karyola, dolap, komodin, sandıklı puf ve aksesuarlarının tamamı, titiz bir işçilik ve ince detaylarla donatılıyor; bahar, çocuk ve genç odalarına taşınıyor. Dolap kapakları ve çekmecelerdeki porselen ve pirinç karışımı çiçekli kulplar da, seriye şık bir görünüm kazandırıyor.

cilek-bebek-odasi


Evlerde bahar havası estiren ve tamamı çiçeklerle donatılan Flora serisi, şu özel
parçalardan oluşuyor. Karyola, üç kapılı dolap, çalışma masası, kitaplık, çamaşırlık ve ünitesi, komodin, sandıklı puf, sandalye halı, baza, cibinlik, yatak örtüsü, nevresim takımı, güneşlik, tül perde ve aksesuarlardan oluşan Flora serisinde tüm ihtiyaçlar karşılanıyor.


Dünyanın en güzel çiçeklerinin dahi bebeklerden daha güzel kokamayacağını bilen Çilek Odası tasarımcıları, koku kısmını bebeklere bırakıp, küçük çiçek dokunuşlarıyla eşsiz Baby Flower serisini ortaya çıkardı.


Büyüyebilen bebek karyolası, uyku seti, sallanan karyola, iki ve üç kapılı dolap, beşik, çamaşırlık, halı, askılıklı raf, güneşlik, tül perde, cibinlik ve aksesuarlarıyla Baby Flower serisi, bebeğinizi ağırlamak için yüksek standartlarda ve özenle hazırlandı.

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Çilek Genç ve Bebek Odalarında Bahar Esintileri” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar