Kalın Beli Daha İnce Göstermek İçin

Sağlık 03 Mart 2012
1456

Belinizin kalın olmasından mı şikayetçisiniz?Kalın bel, belki de en zor saklanan bölgelerden biridir; fakat giyim hileleriyle, siz de herkes gibi ince görünebilirsiniz.
• Kalın beliniz varsa, ilk yapmanız gereken şeylerden biri, dikkati omuzlara çekmektir. Bunun için omuzlarda vatkası olan bluzları seçebilirsiniz.
• İç çamaşırı olarak da korseli modelleri seçebilirsiniz. Korse belinizi olduğundan daha ince gösterir.
• Özellikle koyu renkli kemerler belinizi ince gösterir. Bel hizasında bu kemerlerden kullanırsanız çok daha iyi görünürsünüz.

kalin-bel
• Elbise seçiminde bele oturan modeller, sizi daha da kalın gösterecektir. Bunun yerine, göğüs altından genişleyen elbise modellerini seçmelisiniz.
Uzun ceketler belinizi kapatmaya yardımcı olur. Bel kısmı dar olmayan ve belinizin altında biten modelleri seçebilirsiniz. Pantolon seçiminde düşük belli modellerden uzak durmalısınız; çünkü belinizin kalınlığı tamamen gözler önüne serilir. Koyu renk üstler ve V yakalı modeller sizin için daha uygun olacaktır.

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Kalın Beli Daha İnce Göstermek İçin” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar