Ali Taran’ın Eski Eşi Selma Ann Desmond Hayatını Kaybetti

Aktüel 23 Kasım 2011
1482

Ali Taran’ın uzun süredir kanser tedavisi gören eski eşi Selma Ann Desmond akşam saatlerinde Leventteki evinde hayatını kaybetti.Ali Taran’ın Ayşe Özyılmaz için boşandığı eşi Selma Taran öldü..
Kanserle savaşan Selma Taran’ın kızlık soyadıyla açtığı Selma Ann Desmond sayfasına 3 gün içinde “Arkandayız”, “Bu hastalığı yeneceksin” şeklinde binlerce mesaj yağmıştı.
Mesajları yanıtlamaya özen gösteren ve çok mutlu olan Desmond için bir de “Selma Ann Desmond Sevenleri” adlı destek sayfası açıldı. Sayfada “Reklamcı Ali Taran’ın eski eşi Selma Ann Desmond sevenlerini bir araya getirmek için listeni davet et. Selma ablamızın destekçisi olalım hadi… Bu hastalığı da yenmesine hayata bağlanmasına yardımcı olalım” mesajı yer alıyordu.

selma-taran
Hakkındaki yorumlar karşısında çok duygulanan Desmond, sağlık durumunun son yaşanan olaylardan sonra nasıl olduğu sorusuna da “Yaşananlar hastalığımı tetikledi bile… Üç tane yeni kanserli hücre oldu. Haydi sil baştan çok yoruldum çok. İyi ki hayatıma sizler girdiniz. Allah bana öyle güzel bir hal bahşetti ki bugün inanın ağlamamak için kendimi tutuyorum” yorumu yapmıştı.

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Ali Taran’ın Eski Eşi Selma Ann Desmond Hayatını Kaybetti” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar