Saçlardaki Beyazları Gizlemenin Yepyeni Yolu

Güzellik 30 Ekim 2011
1388

Saçlardaki beyazları gizlemenin yepyeni yolu..Hollywood’da özellikle 40’lı yaşlarının üzerindeki kadınların çok tercih ettiği yepyeni bir akım var…Bu yöntem güzellik kusuru gibi görünsede aslında saçlardaki,beyazları kapatmanın en iyi yöntemi…Madonna, Jennifer Aniston, Elle McPherson, Gwyneth Paltrow be daha birçok Hollywood aktrisi saçlarındaki beyazları gizlemek için bu yeni yönteme baş vuruyor.
Özellikle sarı saçlara sahip olan bayanların saç diplerini siyah bıraktıklarını görürsünüz ve büyük ihtimalle dip boyalarının geldiğini düşünürsünüz ama durum hiçte öyle değil..Artık bu durum dünyanın en popüler saç modellerinden biri.

jenifer_aniston
Bu yöntem için ihtiyacınız olan malzeme ince bir saç boyama fırçası. Saçlarınızı tarakla ayırarak, sadece dip kısımlarını boyamalısınız. Ne kadar boyamanız gerektiğine saçınızdaki beyaz miktarına bakarak kendiniz karar verebilirsiniz. Saç diplerinizi boyadıktan sonra sakın taramayın, aksi halde boya her yerinize bulaşabilir. Biraz bekletip, yıkadıktan sonra ise, işlem tamam.

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Saçlardaki Beyazları Gizlemenin Yepyeni Yolu” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Topuklu Ayakkabı

Topuklu Ayakkabı

20 Aralık 2016
1356

Sponsor Bağlantılar