Kim Kardashian Formunu Nasıl Koruyor?

Güzellik 30 Ekim 2011
1503

Hayatı,evliliği,güzelliği ve düzgün vücut hatlarıyla dikkat çeken Kim Kardashian formunu nasıl koruyor?Ermeni asıllı Amerikalı TV yıldızı Kim Kardashian formunu koruyabilmek için, saatler süren günlük egzersizlerini ihmal etmiyor.
“Vücudumun en sevdiğim kısmı göbeğim! Düz tutmak için çok çalışıyorum ve sanırım başarılıyım. Her gün mutlaka mekik çekiyorum. Yapmak zorundayım. Minimum 200 adet mekik çekiyorum. Günde 1-2 mil koşmaya çalışıyorum. ” New! dergisine konuşan Kim, çok zor da olsa, pizza ve dondurma yemekten vazgeçmiş. Sağlıklı yiyecekleri sevmeye çalışıyor..

kimkardashian9
“Kalçalarımı gerçekten sevmiyorum. Ne kadar çalışırsam çalışayım istediğim gibi olmuyorlar. Keşke daha küçük olsalardı. Onları sevmeyi ve onlarla yaşamayı öğreniyorum.”diye açıklama yaptı.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Kim Kardashian Formunu Nasıl Koruyor?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Topuklu Ayakkabı

Topuklu Ayakkabı

20 Aralık 2016
1347

Sponsor Bağlantılar