“Simge Defne” Adını Feriha Koydum Dizisinde..

Tv 14 Ekim 2011
1524

Adını Feriha Koydum dizisine yeni katılan Simge Defne dizideki adıyla Azra Emir’in yeni sevgilisimi oluyor..Cuma günlerinin en çok izlenilen dizisi Adını Feriha Koydum dizisine bu akşam katılacak olan Simge Defne,Feriha’nın yalanlarını öğrenen ve ondan uzaklaşan Emir’in dizideki yeni aşkımı olacak her birlikte izleyip göreceğiz..
Peki Azra karakteri’nin dizideki rolü ne?Azra, Adana’nın bir köyünde, pamukla uğraşan bir babanın kızı. Güzel, akıllı, sempatik bir kız. Adana’da kapalı bir çevrede ama mutlu bir aile içinde büyümüş.

simge-defne_azra

Çok çalışkan Üniversiteyi İstanbul’da kazanınca aile başta biraz gönülsüz olsa da hepsi eli kalem tutan abilerinin de desteği ile İstanbul’a gelmiş. Emir’in ilgisini, Feriha’ya yakın sayılabilecek bir kültürden gelip, kendisiyle olan barışıklığı ile çekecek.

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

““Simge Defne” Adını Feriha Koydum Dizisinde..” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Gözde Kansu Kimdir?

Gözde Kansu Kimdir?

07 Ekim 2013
1480

Sponsor Bağlantılar