Adriana Lima Bir Kez Daha Türkiye’ye Geliyor!

Aktüel 03 Ekim 2011
1402

Adriana Lima bir kez Daha Türkiye’ye ziyarete geliyor!!Bu kez ülkemizi Yok Böyle Dans Yarışması için ziyaret edecek Adriana Lima’ya yine Acun Ilıcalı eşlik edecek..
Acun Ilıcalı Yok Böyle Dans’ın eğitmenlerinden birini konuşmalarının ardından 3 saat sonra uçağa bindirerek Adriana Lima’nın yanına yolladı. Adriana Lima ve eğitmeni yarın New York’ta çalışmalara başlayarak; önümüzdeki Pazar başlayacak olan Yok Böyle Dans için muhteşem bir şov hazırlayacaklar.
Dans etmeyi çok sevdiği bilinen Adriana Lima, Yok Böyle Dans için 2 ayrı gösteri yapacak ve aynı zamanda Yok Böyle Dans’ın sezon açılışında juri üyeliği yaparak ünlü yıldızlara puan verecek.

adriana_lima
İstanbul’da 3 gün kalacak olan Adriana Lima’nın verilecek bir partiyle de hayranlarıyla buluşması planlanıyor. Acun Ilıcalı, Adriana Lima’yı bir kez daha Türkiye’ye getireceği için çok mutlu olduğunu söyledi.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Adriana Lima Bir Kez Daha Türkiye’ye Geliyor!” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar