Kim Kardashian’dan İri Basenlilere Öneriler

Güzellik 08 Eylül 2011
1431

Geçtiğimiz günlerde dünyaevine giren Kim Kardashian’dan iri basenlerini sorun yapanlara çok önemli öneriler..
1. İyi bir terzi şart
Terzi bulun dediysek, “hot couture” giyinin anlamında önermedik elbette. Bir elbiseyi çok beğenip aldınız ama üstünüzde duruşundanemin olmadığınızda, terziye danışıp fikir alabilirsiniz. Etek boyu kısaltma, pili açma ya da bir detay ile oynama görünüşünüzde çok büyük farklar yaratabilir! Üstelik çok beğenerek aldığınız elbiseyi zevkle giyersiniz. Bu tavsiye bütün kızlara, sadece balık etli kızlara değil!
2. Beli vurgulayın
Bir kemer her şeyi değiştirebilir! Gerçekten! Kim Kardashian genellikle Phillip Lim ve Alaia’nın büyük kemerlerini kullanıyor. Vintage kemerler de doğru bir seçim olur.Kemer, görünüme son noktayı koymak için iyi bir dokunuştur ve ilgiyi kendine çeker. Vücut hatlarınıza en uygun kemeri bulun ve kullanın!
3. Büyük boy üstler ve elbiselerden kaçının

kimkardashian10
Bol giysiler çok rahattır ve Nicole Richie kadar zayıfsanız üzerinizde harika da görünebilir. Ama biraz topluysanız, bol giysilerle daha çok hamile gibi görünebilirsiniz! Onun yerine maksi elbiseleri deneyin. Kıvrımlı hatlara sahipseniz, ne çok bol ne de çok sıkı giysileri tercih etmelisiniz. Proporsiyonunuzu dengelemelisiniz.
4. Vücudunuzu toparlayan iç çamaşırları seçin
Vücudunuzu sarıp sarmalayan iç giysiler, görünümünüzü de inceltir. Şişkinlikler kaybolur, fit gözükürsünüz. Korse sevmiyorsanız, karnı ve baseni toparlayan külotlardan alabilirsiniz. Elbiselerin altına rahatlıkla giyebileceğiniz bu iç çamaşırlarının korse elbise tarzında olanları hem yumuşacık hem de çok rahat. Üstelik 1 beden küçük gösteriyorlar!
5. Kıvrımlarınızı sevin!
Kim Kardashian’ın en önemli tavsiyesi: Kıvrımlarınızı sevin ve onlarla barış içinde yaşayın! Bedeninize uygun inanılmaz elbiseler yapan markalar var, çıkın ve onları bulun. Unutmayın, hatlarınızı dengeleyen bir giysi ile mankenlere taş çıkartan harika bir görüntüye sahip olursunuz. Zayıf olmak marifet değil, sahip olduğunuzu güzel göstermek asıl marifet!


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Kim Kardashian’dan İri Basenlilere Öneriler” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Topuklu Ayakkabı

Topuklu Ayakkabı

20 Aralık 2016
1348

Sponsor Bağlantılar