Deniz Seki’nin Yeni Kilo Verme Yöntemi Çiğ Beslenme

Diyet Ve Zayıflama 24 Temmuz 2011
1548

Deniz Seki yıllardır çözüm bulamadığı kilo sorununa çiğ beslenme yöntemi Raw Food’la çözüm arıyor.Devamlı kilo alıp veren, en son cezaevine girdiği dönemde zayıflayan Deniz Seki, hastalığı sürecinde aldığı narkozlar yüzünden yine şişmanladı.Bugüne kadar fazla kilolarından kurtulmak için birçok diyet ve detoks programı uygulayan Seki, formuna kavuşabilmek için yeni bir yönteme başladı.
Ünlü popçu beslenme tarzı olangünümüzde ise birçok Hollywood starınınuyguladığı Raw food’la kilolarından kurtulmaya çalışıyor. Seki’nin kebap ve balık yemeyi çok sevdiği biliniyor.Oysa yeni zayıflama programıyla bunları yemesi tamamenyasak. Evine günlük gelençiğ yemeklerle beslenmesi gereken Seki tam bir vejetaryen oldu. Özel hazırlanan ve günlük 40 TL olan beslenme programıyla sanatçı, iki haftada iki kilo verdi. Ramazanda ise iftar box programına geçecek olan Seki’nin yiyecekleri yine evine özel gidecek. Bu program ise iftar yemeği, tatlı, atıştırmalık krakerler, sahur yemeği ve içeceklerden oluşacak.

Deniz-Seki
Yiyeceklerin 117 derece Fahrenayt’ta (47 santigrat derece) besin değerlerinin kaybolduğuna bu yüzden de çiğ ya da “canlı” yenmesi gerektiğine inanılan bir çeşit sağlıklı beslenme akımı. Takipçilerinin raw foodist diye anıldığı bu akımda pişirmek kabul görmüyor. Hollywood starlarından Uma Thurman, Demi Moore, Natalie Portman çiğ besleniyor.

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Deniz Seki’nin Yeni Kilo Verme Yöntemi Çiğ Beslenme” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar