Evde Hint Kınası ile Geçici Dövme Yapımı

Güzellik 16 Temmuz 2011
1713

Eğer kafanızda kalıcı dövme ile alakalı soru işaretleri varsa geçici dövme yaptırabilirsiniz..Yapımı da oldukça basit.Eğer dışarda yaptırmak isterseniz fiyatlar değişiyor tabiki..
Dışarıda geçici dövmeler boyutuna göre 5 TL-15 TL’den başlıyor..Ama yok ben evde kendim yaparım diyorsanız çok basit malzemelerle bu işlemi yapabilirsiniz..
Gerekli malzemeler:
* Hint kınası
*Oksijen suyu
*Koltuk altı stick
*Aydınger kağıdı
*Dövme deseni
*Stabilo Kalem
*Kürdan

hint_kina
Dövmenizin desenini bulun.Aygınger kağıdını güzelce dövmenin üzerine koyun ve çizgilerin üzerinden stabilo kalem ile resmi aygınger kağıdına kopyalayın.
1 çay tabağına 1-2 çay kaşığı hint kınası koyun ve üzerine bir miktarda oksijenli su ilave edin.Kıvamın koyu olmasına dikkat edin(kıvam az susuz ve koyu olmalıdır)
Dövme(Tattoo) yapacağınız yere sticker sürün ve desenli aydınger kağıdını üzerine yapıştırın.Desen kolunuza çıktıktan sonra kürdan yardımı ile desenin üzerinden hint kınası geçilir.Bu işlemden sonra 2-3 saat kınanın kurumasını bekleyin.Kuruduktan sonra su ile güzelce yıkayın.Hint kınasından geçici dövmeniz kullanıma hazır..

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Evde Hint Kınası ile Geçici Dövme Yapımı” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Topuklu Ayakkabı

Topuklu Ayakkabı

20 Aralık 2016
1356

Sponsor Bağlantılar