Dikkat Çekici At Kuyruğu Modeli Nasıl Olmalı?

Güzellik 07 Temmuz 2011
1622

Saçlarda at kuyruğu yapmanın da bir tarzı var..Yaz sezonunun en sevilen saç trendlerinden biri olan atkuyruğu, tasarımcıların elinde sıra dışı formlara bürünüyor.
Saçın en doğal hali olarak bildiğimiz atkuyruğunun da kendine has bir stili olduğunu biliyor muydunuz? Havaların ısınmasıyla birlikte biz kadınların en çok sevdiği atkuyruğu yine gözde!
Atkuyruğu nasıl olmalı?
Ensede toplanmalı ve çok bol bir şekilde bağlanmalı. Bu atkuyruğu formunda saçlar, ya düz fönlü ya da kesinlikle fönsüz doğal bir görünümde olmalı.
Kulak hizasında toplanmalı, saçlar dümdüz olmalı. Bu görünüm sadece sportif değil, aynı zamanda giydiğiniz kıyafete bağlı olarak seksi bir şekle de dönüştürülebilir.
Püf noktaları

At-Kuyrugu-Sac_modeli
Özel saç lastikleri, özellikle metal detaysız olanları, her ne kadar incecik olsa da, tüm gün boyunca atkuyruğunu taşıyacak kadar güçlü olabiliyor.
Kontrol edilemeyen dalgalı saçları lastik tokayla atkuyruğu yaparken, başınızı geriye doğru atarsanız işiniz çok daha kolay olacaktır.
Oradan buradan çıkan, kısa saçları da atkuyruğuna dahil etmek için saçınızı toplamadan önce ellerinizi hafifçe ıslatıp, saçlarınızda gezdirin.
Atkuyruğunun şık görünmesi için başın arkasında bir miktar dolgunluğa ihtiyaç duyulur. Bunun için ellerinizi saç tokasının üzerine koyun ve saçlarınızı hafifçe yukarıya doğru çekin.

Elle dergisi

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Dikkat Çekici At Kuyruğu Modeli Nasıl Olmalı?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Topuklu Ayakkabı

Topuklu Ayakkabı

20 Aralık 2016
1354

Sponsor Bağlantılar