Düğün Davetiyesi İçin Metin Örnekleri

Aktüel 06 Temmuz 2011
1479

Çok yakında düğünüz var ama siz düğün davetiyenize hangi cümleleri yazdıracağınız konusunda kararsızsınız..İşte size düğün davetiyeniz için çok özel örnek metinler
♥ Gördüm diyebilsem eğer gördüğümü,hiç kimse inanmazdı hayal derlerdi..Bilseydiler sende neler gördüğümü,yıllarca hayal görmeyi isterlerdi.Gördüğünüz hayal değil gerçek,biz bu gerçeği beraber yaşamak,sonsuz kılmak istiyoruz.Ve bu en güzel günümüzde sizleri de aramızda görmek istiyoruz..
♥ Soruyordunuz bize, ne zaman evleneceksiniz diye..Evleniyoruz işte..Bekliyoruz sizi de ailece nikahımıza…
♥ Akıp giden hayatın içinde kendimize dair yeni bir sayfa açarken siz dostlarımızı nikah törenimizde yanımızda görmek bize mutluluk verecektir.
♥ Yaşamı güzellikleriyle,zorluklarıyla, gözyaşlarıyla,hüzün ve mutluluklarıyla her anında paylaşmaya EVET…
♥ Sevgiye inanıyoruz ve bu inançla birbirimizi sevip sayarak,sadakat alevini canlı ve sıcak tutarak,sürekli bir ilgiyle birbirimize yakın olarak,anlayış ve sabırla destek vererek,yüzlerimiz sevgiye dönük,ellerimiz iç içe güzel bir yolculuğa hazırlanıyoruz..Düğün törenimizi onurlandırırsanız mutlu oluruz..
♥ Evet,Evet,Evet..Belki yüzlerce kez söyledik..Bizi evlendirecek olanı söylerken aramızda olmanızdan Kıvanç duyarız..

dugun_metinleri
♥ Seviyoruz dedik ayrı kalmayalım,kuşlar gibi mutlu bir yuva kuralım,Tüm dostlarımızı düğünümüze çağıralım..Gelmeyeni gönlümüzde tutalım..
♥Bir hayat seçtik güneşi hiç batmayacak,bir ömür bulduk koklayınca solmayacak,bir yuva kuruyoruz hiç yıkılmayacak,buna yemin ettik hep böyle kalacak,sizde düğünümüze katılırsanız mutluluğumuz bir kat daha artacak..
♥ Bir zaman tünelinin sonsuzluğunda en güzel sevgiyi birlikte yaşadık.Hep uçurumun kenarında birlikte meydan okuduk rüzgara,ve gökyüzünde birer yıldız çalıp,ışık yaptık geleceğimize..Hayatımızın en güzel gününü siz sevdiklerimizle paylaşmak dileğiyle..
♥ Birbirleri için çarpan 2 kalpte sımsıcak bir sevgi,kendi ayakları üzerinde durmaya karar veren 2 genç insan,yavrularının kendi kanatları ile uçmasından mutluluk duyan 2 aile,böyle mutluluk tablosuna dahil olmasını istediğimiz dostlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyacağız..
♥ Gidiyoruz mutlu bir geleceğe,gün değil-ay değil-yıl değil,bir ömür boyu beraberliğe tutuştuk el ele,sesleniyoruz bekar gençlere,en mutlu şey evlilik diye,bekliyoruz sizleride düğün merasimimize..
♥ Bir tutkudur yaşamak,yaşamın tüm güzelliklerini hissetmek ve paylaşabilmek,bizde mutluluğumuzu sizlerle paylaşmak istiyor ve düğün törenimize onur vermenizi diliyoruz..
♥ İnsan sevdimi kalbini kanatırcasına sevmeli,gök mavi bir emekle alkışlanmalı,bunu denizler kadar ıslak bir utangaçlıkla koşmalı dalgalarına..İnsan sevdimi!!kalbine sığmayan bir aşkla sevmeli,en çocuk yerinden başlamalı yani,pişkin ekmek kokusu gelmeli sonra,insan sevdimi!! diğer aşklar kendini fesh etmeli..
♥ Biz kenardan gidelim yol sizin olsun,biz pınardan içelim su sizin olsun,belki gelmezsiniz sağlık olsun,biz evleniyoruz haberiniz olsun..
♥ Dava aşkımız davacı kalbimiz,yargıç sözlerimiz,şahit gözlerimiz.Yuva kurmak dileğimiz,mesut olmak emelimiz..Sizleri de aramızda görmek en büyük isteğimiz..Yeni yaşamımızın mutlu başlangıcında sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız..

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Düğün Davetiyesi İçin Metin Örnekleri” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar