Burçlara Göre İdeal Tatil Önerileri

Aktüel 03 Temmuz 2011
1400

Burcunuza göre ideal tatil seçeneklerini merak ediyormusunuz?
Koç
Macera ve aksiyon insanısınız. Bilinmeyen yabancı yerlere seyahat etmek ya da çok özel bir spor aktivitesine katılmak size göre. Aktif olmayan tatiller size göre değil. Belirli, rehber tatilleri size göre değil.
Boğa
Tatilde çok fazla hareket etmeyi sevmezsiniz, kendinizle başbaşa kalmak size göre. İdeal tatil sizin için ufak tefek değişiklikler ve hareketin olduğu, lezzetli yemekleri olan bir tatil.
İkizler
İşten kopmak sizin için oldukça zor, eğitim workshopu içeren ya da yeni insanlarla tanışacağınız bir seyahat planlayabilirsiniz. Bu işsiz olduğunuz tatil sürecinde sürekli çalışan İkizler beynini meşgul edecektir. Gittiğiniz yerleri ve yaptıklarınızı blog gibi ortamlarda paylaşmaktan da keyif alabilirsiniz.
Yengeç

burçlar
Deniz manzaralı yazlığınızda ailenizle birlikte bir tatil size göre. Ayrıca, çeşit çeşit ev yemekleri de mükemmel bir yaz tatili için gerekli.
Aslan
Günlük yaşamınızdan uzak, tanışmak istediğiniz insanların bulunduğu ve ilginin üzerinizde olacağı bir yerde tatil yapmak istersiniz. Her zaman ses getirmekten hoşlanırsınız, yaz eğlenceleriniz arkadaş çevreniz bulunur. Yani hareketli ve eğlenceli bir tatil sizin için ideal.
Başak
Hizmet etmekten ve işe yaramaktan başka sizi hiçbir şey mutlu edemez. Dünyayı korumaya yönelik şeyler yapmak isiz mutlu eder. Sahil ya da park temizleme gönüllülerine yardım edebilirsiniz.
Terazi
Birkaç günlüğüne kaplıca ya da spa da özel bir program sizin için ideal. İki spa uygulama arasında akşam yemeği partisi olursa süper olur. Rahatlama ve dinlenme üzerine fantastik tatiller size göre.
Akrep
Sizin için scuba diving ya da mağara seyahatleri içeren tatiller ideal. Derinlerde gizli şeyleri incelemeyi seviyorsunuz. deniz altındaki yerler, karanlığın gizlediği hazineler, inler, mağaraları incelediğiniz yerler tam size göre.
Yay
Uzak ve ücra yerleri göreceğiniz, farklı yiyecekler tadacağınız, dilleri ve kültürleri öğreneceğiniz tatiller sizin için ideal. Spontane bir tatil yerine seyahatlerle dolu maceralı bir tatili tercih edersiniz.
Oğlak
Tatil? Tatil de ne? İşten daha önemli bir şey yokken, biraz ara vermek size göre zor. Ancak herkesin tatile ihtiyacı vardır. Hedeflerinize ulaştıkça yaşadığınızı hissediyorsunuz. Dağa tırmanma gibi hedef belirlemenizi sağlayan seyahatler sizin için ideal olabilir.
Kova
Uzaya tatil turları düzenleninceye kadar, olağan olmayan, farklı tatil seçenekleri size göre. El değmemiş ormanlara arkadaşlarınızla veya grupla yapılan bir seyahat sizi mutlu edebilir. Kendiniz olma ve özgürlüğünüze düşkünsünüz. Kişisel eşyalarınızda yanınızdaysa sizden mutlusu olmaz.
Balık
Derin, ruhu olan tatiller size göre. Doğada arkadaşlarınızla birkaç gün kamp yapmayı deneyin. Etrafı öğreneceğiniz kroki ya da müzikal enstrüman ruhunuzun ihtiyacı olan şeyleri de yapabilmenizi sağlar.

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Burçlara Göre İdeal Tatil Önerileri” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar