2011 Miss Turkey Guzeli Melisa Aslı Pamuk Oldu..

Aktüel, Güzellik 04 Haziran 2011
1733

Bu yıl farklı bir formatta yapılan 2011 Miss Turkey güzelini seçti.Fox Tv’de yayınlanan 10 haftalık süreç sonunda seçilen güzel 20 yaşındaki Melisa Alı Pamuk oldu.
Ece Sükan ve Hakan Yılmaz’ın birlikte sunduğu finalde, Melisa Aslı Pamuk birinci, Gizem Karaca ikinci, Merve Sarıbaş üçüncü, Elif Korkmaz dördüncüğe layık bulundu. Yarışma, kandil dolayısıyla canlı yayınlanmadı ve dün Fox’ta banttan verildi.

2011 miss turkey


Melisa Aslı Pamuk
1991 doğumlu yeni kraliçe Melisa Aslı Pamuk, 1.76 boyunda ve 85-62-90 ölçülerinde… İngilizce, Almanca ve Flemenkçe bilen, psikoloji öğrenimi gören Pamuk, aldığı birincilikle ülkemizi Miss World yarışmasında temsil etmeye hak kazandı.

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“2011 Miss Turkey Guzeli Melisa Aslı Pamuk Oldu..” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Topuklu Ayakkabı

Topuklu Ayakkabı

20 Aralık 2016
1347

Sponsor Bağlantılar