Nil Karaibrahimgil ‘Hakkında Her Şeyi Duymak İstiyorum’ 2011

Aktüel, Müzik 10 Mayıs 2011
1504

Yaz geldiği zaman albümlerde ardı ardına çıkmaya devam ediyor..En çok yaz mevsiminde satış patlaması yapılmasından dolayıda pek çok sanatçı yaz mevsimine denk getiriyor albüm çıkışlarını..

Bunlardan bir taneside uzun zamandır sessziliğini koruyan sanatçı Nil Karaibrahimgil..
Nil Karaibrahimgil, 10 Mayıs’ta tüm müzik marketlerde yerini alacak ‘Hakkında Her Şeyi Duymak İstiyorum’ şarkısı için Nihat Odabaşı’nın objektifi karşısına geçti.

Nil_karaibrahimgil
Kahve fincanı tokasıyla dikkat çeken şarkıcı, albümde sade, şekerli, az şekerli ve orta seçenekleriyle herkesin kendine uygun olan versiyonla coşacağını söylüyor. İçtiği kahvenin fincanını fotoğrafta kullanan Karaibrahimgil, “Falı kapatınca baktıracak fırsatım olmadı. Belki anlayan birileri olur da bana anlatır” dedi.

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Nil Karaibrahimgil ‘Hakkında Her Şeyi Duymak İstiyorum’ 2011” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar