Kate Middleton’un Gelin Tacı Sahteymiş..

Aktüel, Moda 10 Mayıs 2011
1539

Milyonlarca insanın ekran başında izlediği muhteşem düğünde Kate Middleton’un başındaki tacın çakma olduğu ortaya çıktı..İngiliz kraliyet ailesine gelin giden Kate Middleton’ın dünya çapında iki milyar kişinin izlediği 29 Nisan’daki düğününde taktığı tacın 6.5 sterlin (17 TL) değerinde olduğu ortaya çıktı.

Kate_middleton_gelin_taci
Düşes Kate’in saçını yarım şekilde toplayıp taktığı pırlantalı tacın, Kraliçe 2 Elizabeth’in ödünç verdiği 1936 yapımı Cartier marka, milyon sterlinlik bir taç olduğu sanılıyordu.
Ancak gelin ve ailesinin saç stilinden sorumlu Richard Ward, Kate’in Çin yapımı gerçek Cartier’e çok benzeyen ama daha hafif bir tacı tercih ettiğini söyledi.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Kate Middleton’un Gelin Tacı Sahteymiş..” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Topuklu Ayakkabı

Topuklu Ayakkabı

20 Aralık 2016
1354

Sponsor Bağlantılar