Kıvanç Tatlıtuğ’un Yeni Mavi Jeans Reklamı

Aktüel 13 Nisan 2011
1588

Yakışıklı aktörümüz Kıvanç Tatlıtuğ’un rol aldığı Mavi Jeans reklamları ekranlarda dönmeye başladı bile..Ali Taran imzalı reklamda Tatlıtuğ’a, Brezilyalı model Guisela Rhein eşlik etti.


Reklamda; Tatlıtuğ, sevgilisini almaya giderken karşısına kayınvalidesinin çıkmasıyla şaşırıp kalan genci oynuyor. Ünlü oyuncu bu sahnelerle ilgili, “Böyle bir durumda kalmak istemem. Ama bugüne kadar kayınvalidelerle problemim olmadı” dedi.
Jean’den vazgeçmem

kivanc_tatlitug
Tatlıtuğ reklam çekimiyle ilgili “Jean giymek benim için zaten vazgeçilmez! Bu filmde de jean’in kralını giydim. Özel hayatımda otomobil kullanmayı çok seviyorum, çekimler sırasında da bütün bir gece kullandım” dedi. Çekimde model Rhein’e “Vay vay vay” dediği sahnede çok zorlandığını itiraf eden oyuncu, “Beni insanlar özgüvenli zannediyor ama ben utangacımdır. Elim ayağım birbirine girer” diye konuştu.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Kıvanç Tatlıtuğ’un Yeni Mavi Jeans Reklamı” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar