Kim Kardashian Makyaj Sırrı

Güzellik 21 Mart 2011
1575

Magazin dünyasında adından söz ettirmeyi başaran Kim Kardashian’ın güzellik,makyaj,saç sırları merak ediliyor..Kim Kardashian güzellik sırlarını ünlü dergi Cosmopolitan’a açıklıyor.
Kirpiklerin önemi
Kardashian’ın kirpikleri herkes tarafından büyük ilgi görüyor. Kardashian bunun sırrının doğru rimel kullanmakta olduğunu belirtiyor. “ Kirpiklerinizin güzel görünmesini istiyorsanız toplanmayacak ve kirpik tipinize uygun bir rimel kullanmanız gerekir. Bu sayede doğal ancak çarpıcı kirpiklere kavuşabilirsiniz,” diyor.
Makyaj yaparken izlediği adımlar
Hollywood ışıkları altında ışıl ışıl parlayan güzel Kim Kardashian, ilk adımın pudrayla başlaması gerektiğini savunuyor. “ Vücudunuzun üzerinde parlayan ışıltılı pudraları tercih edebilirsiniz. fondöten sürmeden önce bu tür pudralardan kullanırsanız doğal bir parlaklık elde edebilirsiniz.”
Güzelliğinin sırrı!
Güzelliğinin sırrı olarak tek bir şey gösteriyor Kardashian: Makyajınızı temizlemeden asla yatağa girmeyin! Cildin gözeneklerinin açık olmasının doğal güzellik için çok büyük önemi olduğunu vurgulayan Kim, her kadının makyajını temizlemeden asla yatağa girmemesi gerektiğini belirtiyor.
En çok sevdiği saç ve makyaj şekli nedir?

Kim Kardashian
Kim Kardashian saçlarını tepeden toplamaya ve kirpiklerini ön plana çıkaracak bir makyaj yapmaya bayılıyor. Doğal güzelliğini daha da ön plana çıkaran bu püf noktalarıyla güzelliğinin ve bu güzelliği nasıl sergileyeceğinin farkındalize bantlı “Havaianas Metal Mesh Silver” modelleri ise şimdiden bu sezonun en popüler modelleri arasında olacağının sinyallerini veriyor.
Bant üzerindeki kristal fiyonkla apayrı bir zariflik sergileyen “Havaianas Slim Crystal Bow” ve tek taşlı “Havaianas Slim Crystal Glamour” modelleri stil sahibi olan ve zerafeti ayaklara da taşımayı tercih edenlerin vazgeçilmezleri olacak.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Kim Kardashian Makyaj Sırrı” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Topuklu Ayakkabı

Topuklu Ayakkabı

20 Aralık 2016
1416

Sponsor Bağlantılar