Arda Turan&Sinem Kobal Markafoni için Giyindi.

Aktüel 12 Ocak 2011
1499

Aşkları ile gündemden düşmeyen Arda Turan ve Sinem Kobal Markafoni için giyindi..Özel alışveriş kulübü yeni kampanyası için Arda ve güzel oyuncu Sinem ile el sıkıştı..
Galatasaray kaptanı Arda Turan ve oyuncu sevgilisi Arda Turan, internet üzerinden satış yapan özel bir alışveriş kulübünün yeni kampanyası kapsamında GS Store ürünlerini tanıtacak.
Markafoni isimli alışveriş sitesinin 13 Ocak’ta başlayacak kampanyası için kamera karşısına geçen Arda-Sinem çifti, GS Store ürünlerini sitenin üyelerinin beğenisine sunacak. Honeybee Stüdyoları’nda yapılan çekimlerde fotoğrafları Vitaly Can Levi çekti. Kampanya kapsamında 13 Ocak perşembe günü www.markafoni.com adresinde GS Store ürünleri Arda Turan- Sinem Kobal çiftinin üzerinde olacak. Kampanya 14 Ocak’a kadar devam edecek.

arda_sinem


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Arda Turan&Sinem Kobal Markafoni için Giyindi.” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar