Şüphe Dizisi “Cam Ev”

Tv 03 Aralık 2010
1417

Yıllardır Kanal D’de yayınlanan Yaprak Dökümü dizisi’nin bitmesinden sonra 5 Ocak akşamı Yaprak Dökümü’nün yerini alacak Şüphe dizisi çekildiği mekanları ile şimdiden merak konusu oldu.Şüphe dizisi , çekim mekanlarıyla farklılık yaratıyor. Bunlardan ilki, dünya gayrimenkul devi Donald Trump’ın Avrupa’da gerçekleştirdiği ilk projesi olan “Trump Towers”, diğeri ise Halit Ziya Uşaklıgil’in torunu Emine Uşaklıgil’e ait olan ve Türkiye’de bir eşi benzeri daha bulunmayan “Cam Ev”.
Şüphe dizisinin mekanı Halit Ziya Uşaklıgil’in torunu Emine Uşaklıgil’e ait olan Cam ev gerek tasarımı gerekse görselliğiyle dikkat çekeceği kesin.Cam Ev, ağaçlar arasında çevresinde tek bir duvar bile olmayan,her tarafı camlarla çevrili görüntüsü ile herkesin hayallerini süsleyecek bir tasarım harikası.Bu harika tasarımın mimarı ise Ahmet Alataş’tır.

camev1
Evin dışarıdan görünen ultra modernliğine, sadeliğine ve şeffaflığına inat, içindeki eşyalar bir köşke yakışacak cinsten tarihi özellikte. Bir köşede Halid Ziya’nın masa saati ve mürekkep seti, diğer köşede ise onun oğlu (Emine Hanım’ın da amcası) Vedad Uşaklıgil’in Florya’daki evinden getirdiği antika yazı masası duruyor.

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Şüphe Dizisi “Cam Ev”” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Gözde Kansu Kimdir?

Gözde Kansu Kimdir?

07 Ekim 2013
1489

Sponsor Bağlantılar