Nurgül Yeşilçay’ın Bakım ve Zayıflama Sırrı

Güzellik, Kadın 26 Ekim 2010
1436

Hergeçen gün güzelliğine güzellik katan Nurgül Yeşilçay bakım ve zayıflama sırlarını anlattı…
Yaşta geriye gidişi sağlayan özel bir diyet uyguluyor musunuz? Yediğime, içtiğime dikkat etmeye çalışıyorum. Acıktığım zaman aç kalmamaya özen gösteriyorum. Bir şeyler yiyorum ama az yiyorum. İnsan vücudunun kızartma dışında her şeye ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Yemeği abartmadığımız sürece mutlaka etkisini görüyorsunuz.
Günlük hayatta makyaj yapıyor musunuz? Cildimin nefes almasını sağlamak amacıyla hiç makyaj yapmıyorum. “Asla kullanmam” dediklerim; fondöten, pudra ve fardır. Bunları sürdüğümde yüzümde yarattığı ağırlık hissini pek sevmiyorum.
Gençlik ve güzellik sırrınız ne? Cildin devamlı nemli kalması gerekiyor. Bunun için de sabah akşam sabunla yıkanmamalı. Yüzüme asla kozmetik ürün sürmüyorum. Cildim için tonik olarak gül suyu ya da limon kullanıyorum.

nurgül_yesilcay
Yıkayacağım zaman saf zeytinyağlı sabunu tercih ediyorum. Arada süt sürüyorum. Çünkü sütteki laktik asit cilt için çok yararlı. Ayda bir bal maskesi yapıyorum. Saçlarımı yıkarken şampuanın içine bal koyuyorum. C vitamini hücre yenileyici özellik taşıyor
Hergün C vitamini ve balık yağı kullanıyorum. Sporun da önemli olduğunu düşünüyorum. Ağır sporun yararlı olmadığını düşündüğüm için haftada bir ya da iki kez hızlı tempoda yürüyorum. Ve en önemlisi, hayattan keyif almayı listemin en başına yerleştiriyorum.
Geçen sezondan bu sezona nasıl zayıfladınız? Kilo almama neden olan şeyleri saptadım ve üzerine gittim. İlk iki-üç ay kilo veremedim. O zaman kilo verememekten korktum aslında ama sonra birden kilolar gitti.
Oğlum Nejat’ın yediklerini yiyordum. Pasta, makarna gibi yiyecekleri azaltarak bir rejim uygulayınca kilolar da kendiliğinden gitti zaten.

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Nurgül Yeşilçay’ın Bakım ve Zayıflama Sırrı” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Topuklu Ayakkabı

Topuklu Ayakkabı

20 Aralık 2016
1416

Sponsor Bağlantılar