Aras Bulut İynemli ile Yapılan Çok Özel Röportaj

Aktüel 26 Ekim 2010
1675

Son günlerin en gözde oyuncuları arasında gösterilen ve her geçen gün yıldızı parlayan Öyle Bir Geçer Zamanki’nin hırçın çocuğu Mete’ye can veren Aras Bulut İynemli ile çok özel röportaj
Dizi öncesini ve bu kadroya nasıl dahil olduğunuzu biraz anlatır mısın?
– Ben ?Öyle Bir Geçer Zaman ki?den önce altı-yedi reklamda rol almıştım. Yönetmenimiz beni o reklamlardan tanıyormuş. Deneme çekimine çağırdılar, ben de katıldım ve seçildim.
Dizi için okulunu dondurmuşsun. ?Bu dizi tutmazsa bir yılım boşa gidecek? diye düşünmedin mi hiç?
– Okulumu yeni dondurdum sayılır. Yani dizinin tuttuğunu gördükten sonra… Hem okula hem de işe aynı anda konsantre olamayacağım için öğrenimime seneye devam etmeye karar verdim. Ailem ilk zamanlar biraz karşı çıktı, sonra kabullendi. Ben taklitler yaparak, Ata Demirer izleyerek büyüdüm. Lisede tiyatro yaptım. Şimdi ise buradayım. Oyunculuk hevesimi onlar da biliyorlardı.
Çekimler nasıl gidiyor?
– Yoğun gidiyor, açıkçası henüz tam alışamadım.
Sette en iyi kimle anlaşıyorsun?

aras bulut iynemli
– Çok samimi olduğum Farah (Zeynep Abdullah) ve Çağrı?yla (Atiksoy), yani ablalarımı oynayan arkadaşlarımla çok iyi anlaşıyoruz. Kardeş gibi olduk. Her şeyimizi paylaşıyoruz. Tatil günlerimizde bile görüşüyoruz. Bunun dışında setteki herkesle de aram iyi zaten.
İlk olarak tanındığını nasıl anladın?
– İlk bölüm yayınlandıktan sonra… Çağrı?yla dolaşıyorduk, yolda bir arkadaşımla karşılaştım. Ben onunla konuşurken yanımıza bir kadın geldi, ?Dizinizi çok severek izliyoruz, çok güzel? dedi ve fotoğraf çektirmek istedi. Ardından ?Ablanı da çok beğeniyoruz? dedi. Çağrı da o sırada yanımdaydı ama gözünde gözlük var diye tanımadı onu. Çağrı gözlüğü çıkarınca kadın şaşırdı hatta.
Başka enteresan hikayelerin var mı?
– Dizi yayınlandıktan sonra Facebook?tan 432 tane arkadaşlık isteği geldi. Ertesi gün bu sayı 1000?e ulaştı. Bu kadar kısa sürede nasıl böyle oldu anlayamadım. Bir de grup kurmuşlar, orada tartışıyorlar.
Ne konuda?
– Mete’nin babasına bıçak çektiği sahneyle ilgili. Bir grup hak veriyor, diğer grup ise ?Her ne olursa olsun babaya öyle yapılmaz? diyor…
Sen Aras olarak Mete’nin, babasına bıçak çekmesini doğru buluyor musun?
– Mete’de sevgi eksikliği var. Küçüklüğünden beri babasını görmüyor. Hasta olduğunda bile yanında değilmiş. Şimdi onun en değerli varlığı annesi ve ablası. Onlara bir şey yapıldığında, korumacı davranıyor haliyle… Evin erkeği olmaya çalışıyor. 15 yaşında olduğu için de bunu tam anlamıyla başaramıyor ve eksikliğini yaşıyor. Bizim de ailevi tartışmalarımız oldu ama hiç sevgi eksikliği çekmedim. Benim ağabeyim de ablam da benden büyük. Onlar erken olgunlaşmamı sağladı. Hırçın bir ergenlik de yaşamadım.
Hürriyet


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Aras Bulut İynemli ile Yapılan Çok Özel Röportaj” Konulu yazıdaki yorumlar

  • esma akkaya

    çooook tatlısın

  • İlginizi Çekebilir

    Sponsor Bağlantılar