Arka Sıradakiler “Yadigar” Neden Diziden Ayrıldı?

Tv 17 Ekim 2010
1597

Arka Sıradakiler dizisindeki “Yadigar” karakteri neden dizide rol almıyor?Posta köşe yazarı Mesut Yar Arka Sıradakiler dizisindeki Yadigar karakterinin neden artık dizide rol almadığını sorguladı.
İşte Mesur Yar’ın köşesindeki yazısı
Arka Sıradakiler’e (Fox TV) bir çift sözüm var. Bu dizinin ilk bölümlerinde etkin karakterlerden olan Yadigar, biliyorsunuz gerçek hayatta geçirdiği bir trafik kazası sonrasında engelli olarak devam etmeye başlamıştı hayatına.
Yadigar’ın sahneleri azaltılmış ama bir iç dayanışma örneği göstererek genç oyuncunun hayata tutunması için dizideki rolü devam etmişti.

arkasokaklar yadigar
Yadigar o haliyle, yaşamından umudu kesmiş yüzlerce engelli gencimizin idolü olmuş, rol model olarak insanlara umut aşılamıştı..
Bu yüzden Birol Güven ve ekibini alkışlamıştım. Fakat dikkatimi çektiği kadarıyla yeni sezonda Yadigar karakteri ortada görünmüyor. Hatta bu konuda engelli vatandaşlarımızdan çok sayıda uyarı mektubu geldi.
Şimdi açıktan soruyorum; Yadigar, emeğin ve iş azminin bir yadigarı olarak ekrana dönmeyecek mi?
Yanıtınız hayırsa, sadece engelli olduğu için devre dışı bırakılan bir genç oyuncunun vicdani yükünü taşımak size de biraz ağır gelmez mi?

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Arka Sıradakiler “Yadigar” Neden Diziden Ayrıldı?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Gözde Kansu Kimdir?

Gözde Kansu Kimdir?

07 Ekim 2013
1529

Sponsor Bağlantılar