Güzel Dudakların Sırrı

Güzellik 25 Eylül 2010
1480

İşte ünlü kozmetik markası Nars’ın kurucusu François Nars’tan güzel dudakların sırlarını keşfedin…

1. Mat ruj kullanmanın en iyi yolu hangisidir?
Bol renkli ya da sade olsun mat ruj çok modern.Yumuşak bir görünüm için ten renginize uygun bir renk seçin. Biraz makyaj ve daha koyu tonlarla taze bir görünüm yaratabilirsiniz. Nemlendirici özellikleri olan bir formülü seçmeyi de ihmak etmeyin.
2. Mükemmel dudak rengini nasıl buluruz?
Doğru dudak rengini bulmak için belirli bir kural yok. Gözünüze en çarpıcı görüneni sürün. Bu mücevher veya çok güzel bir çift ayakkabı giymek gibidir. Kadınların renklerle eğlenmesini ve tecrübe etmesini çok seviyorum.
3. Dudaklarınızın daha dikkat çekici ve dolgun olması için ne yapabiliriz?
Dudağın ortasına parlatıcı sürerseniz daha dolgun gözükür. Dudakları belirginleştirmek için çevresine kalem sürebilirsiniz fakat bunu yaparken kalemi yedirmeye özen gösterin.

lips-with-lipstick
4. Kadınlar ne kadar zamanda bir rujlarını tazelemeli?
Ruju çok kalın sürmeyin. Çünkü ne kadar çok sürerseniz o kadar kısa sürede silinir. Kadınlar sıklıkla tazelemek zorunda kalmasınlar diye ise Pure Matte üretildi; hem uzun süre dayanıyor hem de dudakları besliyor.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Güzel Dudakların Sırrı” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Topuklu Ayakkabı

Topuklu Ayakkabı

20 Aralık 2016
1356

Sponsor Bağlantılar