Aras Bulut İynemli Hakkında..

Tv 14 Eylül 2010
1762

Öyle bir Geçer Zamanki dizisinde Mete karakteri ile şimdiden pek çok kişinin ilgisini çeken Aras Bulut İynemli Hürriyet gazetesine verdiği kısa röportajında dizi hakkındaki görüşlerini bildirdi..
* Oyunculuğa nasıl başladınız?
– Ağabeyim tiyatrocu, ablam da ses sanatçısı. Ağabeyim beni cast ajansına yazdırmıştı, reklamlarda oynuyordum. Ama annem “Evde zaten iki sanatçı var” diyerek, okulda da iyi bir öğrenci olduğum için başka bir mesleği tercih etmemi istedi. Ben de uçak mühendisliği bölümüne girdim. Hazırlık sınıfı bitti ama sanırım dizi için okulu donduracağım. Tabii bu sadece oyunculuk alanında kariyer yapacağım demek değil…
* “Öyle Bir Geçer Zaman ki” ekibine nasıl dahil oldunuz?
– Mete rolü için çok büyük bir çalışma yürütüyorlarmış. Ben bir reklam filminde İtalyan futbolcuyu canlandırmıştım. Yönetmenimiz Zeynep Günay Tan beni orada görüp beğenmiş. Deneme çekimine çağırdılar, gittim. “Bir hafta içinde arayacağız” dendi ve aradılar. Zeynep Hanım’la görüşmeye gittiğimde çok yoğun bir tempoda çalışacağımızı söyledi. Onun için bir karar vermem gerekiyordu. Bu dizi hem kendimi göstermem için iyi bir şans olacaktı hem de karakteri çok sevmiştim. Teklifi kabul ettim ve böylece ekibe dahil oldum.
* Mete biraz asi bir karakter galiba…

aras bulut iynemli
– Asi ama Berrin gibi bilinçli değil. Asabiyetinin nedeni tamamen ergenlik. Bir de babasıyla ilişkisi çok parlak değil. Baba sevgisi görmemiş ve sevgi görmedikçe de hırçınlaşıyor.
* Ön hazırlık gerekti mi bu rol için?
– 20 yaşındayım, bu nedenle 1960’lı yılları araştırmam gerekiyordu. Yaşamadığımız o yılları öğrenmek için kitaplar okuduk, filmler izledik, ayrıca çekimlerden üç ay önce yönetmenimiz ve senaristimizle birlikte rollere hazırlanmaya başladık.
* İlk bölümü izleyince ne hissettiniz?
– Tüylerim diken diken oldu. “İyi ki bu projenin içindeyim” dedim. Böyle kaliteli bir ekiple bu işi yapıyor olmak çok gurur verici.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Aras Bulut İynemli Hakkında..” hakkında 3 yorum var

 • candan

  Off keske suan yanimda olsan da sana sarılıp uyusam seni cok ama cok seviyorum bu oyle bisey deil resmen sana asigim…Keske evlenecegim kisi sn olsan bunu cok ama cok istiyorum.

 • aras bulut iymeli

  yerim sizi ben hayranlarım benim

 • merve

  seni çok seviyorum sana aşığım

 • İlginizi Çekebilir
  Gözde Kansu Kimdir?

  Gözde Kansu Kimdir?

  07 Ekim 2013
  1480

  Sponsor Bağlantılar