Zayıflamak İçin Dilini Fırçala….

Aktüel, Sağlık 13 Eylül 2010
1430

Zayıflamanın yollarından biride dilimizi fırçalamakmı acaba?Sağlıklı kilo vermek ve zinde kalmanın yöntemlerinden biri olan ‘detoks’ diş fırçalamayla başlıyor.
Kilolarından kurtulmak isteyenler dikkat! Sağlıklı kilo vermenin ve zinde kalmanın yöntemlerinden biri olan ‘detoks’, diş fırçalamayla başlıyor.
45 günde 12 kilo veren Seren Serengil’in diyetinin ilk maddesinin diş fırçalamak olduğunu belirten diş hekimi Doç. Dr. Tosun Tosun şöyle konuştu: Detoks işleminin başlangıcı vücudumuzun giriş kapısı olan ağız-diş ve dil bölgelerinin temizlenmesi ve toksinlerden arındırılması olmalı. Diş fırçalamak, dil sırtının fırçalanması, diş ipi ve ağız duşu kullanmak, dezenfektan ağız gargaralarından yararlanmak çok önemli.

diş

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Zayıflamak İçin Dilini Fırçala….” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar