Mükemmel İç Çamaşırı

Alışveriş 03 Eylül 2010
1633

Önceden estetik operasyona kadar giden sarkık göğüs sorunu veya rahatsız sütyen şikayetleri için İngiltere’de Ultimo firması çok özel bir sütyen üretti.
Kadınlara sorarak iki yıl boyunca sarkık göğüsler için mükemmel sütyen tasarlamaya çalışan bir İngiliz firma, bunun için 230 bin TL harcamış. Yapılan araştırmalarda kadınlar, göğüslerini fazla sıkmadan rahat edebilecekleri, göğüsleri şekilli gösteren bir ürün istedi.

sutyen
Göğüsleri dik gösteren doğal ve sentetik materyallerden hazırlanan ICON sütyen ile göğüsleriniz daha dik görünüyor, o kadar rahat ki çıkarmadan uyuyabiliyorsunuz. Firma sütyeni yaklaşık 45 TL’den satışa sundu.

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Mükemmel İç Çamaşırı” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Topuklu Ayakkabı

Topuklu Ayakkabı

20 Aralık 2016
1374

Sponsor Bağlantılar