Ünlüler Nasıl Zayıf Kalıyor?

Güzellik 19 Ağustos 2010
1419

İşte ünlülerin nasıl zayıf kaldıklarına dair ayrıntılar….Angelina Jolie, yeni filmi için sıkı bir diyet uyguluyor. Ünlü yıldız buharda pişirilmiş et, balık ve sebze yiyor. Şeker kullanmıyor ve sadece soya sütü içiyor.
Jennifer Aniston, her zaman kilosunu kontrol altında tutuyor. Uyguladığı diyet ise ızgara tavuk, haşlanmış yumurta, yağsız kırmızı et, balık ve taze meyvelerden oluşuyor. Dengelenmiş porsiyon boyutları ve ve besleyici gıdalar güzel görünümünün başlıca nedenlerinden biri.
Halle Berry, meyve ve sebzeler dışında hiç şekerli yiyecek yemiyor.

19
Charlize Theron, et, balık, yumurta ve sebze içeren çeşitli yiyeceklerle muhteşem vücudunu koruyor. Hamburger, pizza gibi yiyecekler de tüketiyor fakat bunları çeyrek porsiyon yiyor.
Uma Thurman, Çin yemeklerini ve şekerli yiyecekleri seviyor. Kilosunu korumasının nedeni ise düzenli olarak egzersiz yapması.

Benzer İçerikler

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/web/sadeceguzellik.com/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Ünlüler Nasıl Zayıf Kalıyor?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Topuklu Ayakkabı

Topuklu Ayakkabı

20 Aralık 2016
1354

Sponsor Bağlantılar